X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

یادداشت های دادو

جوان های پیر !!

 

http://s8.picofile.com/file/8338884392/IMG_20181002_114548.jpg

   

دیروز باتفاق برادر و بانوان (!) رفته بودیم به برجی که سالها پیش در آن ثبت نام کرده بودیم سر بزنیم ، از شایعات چنین برمی آمد که در مرحله تحویل می باشند و کارهایشان تقریبا تمام شده است !! وقتی به محل رسیدیم بااین صحنه مواجه شدیم !!؟ این برج که یک دوقلو هم در کنا رخود دارد و در مرجله بتن ریزی خوابیده است هنوز در پارکینگ و محوطه و نصب آسانسور می باشد و کارهای داخلی تقریبا با سرعت و بی نظمی و غلط کاری تمام شده است بطوری که در سقف کاذب روی حمام و روشوئی ها بدون چشم مسلح (!!) می شد اختلاف 10 سانتی اینور و آنور را دید !!

 

http://s9.picofile.com/file/8338884984/IMG_20181002_111546.jpg

 

ساختمانی که 10 سال پیش قرار بود بعد از 18 ماه تحویل داده شود !! هنوز به مرحله ی تحویل نرسیده است و همه مقصر هستن الا باز هم همه !! چرا که موقع خلقت باید در کنار دو چشمی که بیرون را می بیند (!) یک جفت چشم هم می گذاشتند تا درون خود آدم را نشان بدهد و آن وقت ملت و دولت ما (!) وقتی دیگران را مقصر همه ی بدبختی های خود می دیدند ، نیم نگاهی هم به خودشان می داشتند !!

 

یعنی ما نمی دانیم آیا برای رفع برخی مشکلات که اینهمه میز و صندلی در دولت مجری قانون برای آن وجود دارد (!!) باید برویم و از کانال قوه قضائیه وارد بشویم و آنجا را هم ترافیک بکنیم !؟!؟ اصلا اداره تعاون که متولی این قبیل تعاونی هاست (!) بغیر از کارهای اقتصادی پشت پرده ، چه جریانی را هدایت می کند !!؟  مسکن و شهرسازی با اینهمه مهندس درپیتی متولی کدام ساخت و ساز است !؟

 

این برج وقتی کلنگ زنی می شد ، در اطرافش هیچ ساختمانی وجود نداشت و حالا اطرافش برای خود محله ی با سابقه ای شده است !! دیگر ساختمان ها کم کم دارند فرسوده می شوند و از مرز ده سالگی گذشته اند ! ( با این وضعیت ساخت و ساز و اینهمه مصالح دزدی و ... ساختمان ده ساله را می شود معادل ساختمان های پنجاه ساله ی قدیم دانست !! ) و معلوم نیست وقتی بخواهند کلیدهای این ساختمان را تحویل بدهند سن اش چقدر خواهد شد !؟!؟

 

من یک واحد در آنجا ثبت نام کرده و تمام وجوهی که خواسته اند را همان ابتدا داده ام که مشمول الذمه دیگران نشده باشم (!) و حالا با فراغ بال بیش از نیمی از حقوق بازنشستگی ام را به بانک مسکن می دهم (!!؟)  چرا که به کمک تسهیلات نجومی بانک یک واحد برای سکونت خریده ام و در حالیکه هر ماه با بانک حقوقم را نصف می کنم (!) پیگیر موارد عقب نگهدارنده ی اتمام پروژه هستم !!

 

تاریخ ارسال: چهارشنبه 11 مهر 1397 ساعت 10:39 | نویسنده: دادو | چاپ مطلب 2 نظر