X
تبلیغات
زولا

یادداشت های دادو

امروز در قاب تصاویر


امروز که همان دیروز باشد ( تا وقتیکه نخوابیده باشم هنوز از امروز محسوب می شود و فردا از زمان بیدار شدن محاسبه می گردد!!) یک نوبت قبل از ظهر بیرون رفته بودم برای ددر دوستانه با یکی از همکاران و یک نوبت هم عصر باتفاق برادربانو و دیدار از نمایشگاه سالانه ساختمان و مصالح و اجنبی هایش !!

 

 

 

 َ

یک سگ زوار دررفته که روی من ها خودش را می خاراند ... به او گفتم : " حالا که سال سگ است بهترین استفاده را ببر ، در سالهای دیگر محال است به این راحتی خوش بگذرانی !! "


یک نمای همیشگی از شاهگلی و استخر و عمارتش !!

 

 

یک اجتماع نامتعارف که به یمن نیمه شعبان دیده می شد !! گروه رقص و آواز و ...!!! وقتی در سایه ی اسم میلاد امام زمان اینها آزاد می شود (!) وقتی خودشان ظهور بکنند ، چها که نشود !!!؟

نوکیا 808 است و یک عالمه پیکسل برای هر عکس !! مصداق مثل برآمد ز هر هر تخم هفتاد تخم !! از هر عکس می شود چند تا عکس استخراج کرد !!

 

 

یک تصویر ساده با مفاهیمی که می شود از آن برداشت کرد !!

 


ناهار امروز !!!

 

 

 

 

سه عکس انتهایی مربوط به نمایشگاه است و سالن بزرگ امیرکبیر که همیشه برای دیدن سقف بلندش می روم و همیشه رویای بازی والیبال در چنین سالن بزرگ و سقف بلندی را در سر می پرورانم !!

 

===

 

امروز نوشتنی زیاد بود و برای همین ننوشتم !!! ولی شما هم با سکوت از کنار این عکس ها نگذرید !! حداقل برای یکی از آنها ، برداشت آزاد ، یادداشت بگذارید !! البته بغیر از عکس ناار !!

 

 

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1397 ساعت 01:38 | نویسنده: دادو | چاپ مطلب 3 نظر